Logo

Hokejový klub

HC Světnov ve výsledcích únor 2017

28. 5. 2017

Posledním kolem pokračovaly zápasy ve Vesnické lize hokeje a nám se v tomto posledním zápase podařilo přehrát družstvo z Pavlova 6:0, což byl dobrý odraz do čtvrtfinálových bojů, ale hned v prvním zápase těchto klání se nám podařilo těsně prohrát s družstvem z Vatína 1:2, kde musíme v dalším zápase vyhrát, protože se hraje jen na dva zápasy a skóre, takže nás čeká další perný zápas o postup do semifinále, kde se nám tento zápas nepodařilo vyhrát, i když jsme vedli po dvou třetinách 2:0, ale naší nekázní ve třetí třetině jsme soupeře vrátili do zápasu a při našem power-play zápas otočili a zaslouženě vyhráli 2:3. Tímto pro nás letošní sezona skončila, tak snad ta příští 2017-2018 bude lepší. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem našim fanouškům za podporu v této sezóně.                            Za spoluhráče P.Štefan