Archiv

Rok: 2019 | 2017

HC Světnov zahájilo

24. 10. 2017

Po letní přestávce jsme zahájili další sezonu ve Vesnické lize hokeje, první zápas s nevyzpytatelnými Slavkovicemi se nám střelecky dařilo a vyhráli jsme 6:0. Další zápas se Znetínkem jsme rozehráli dobře, ujali jsme se vedení, od druhé třetiny jsme soupeře uzavřeli v jeho pásmu, ale nedali jsme jen jeden gól a ten na vítězství nestačil a prohráli jsme 2:4. Třetí zápas v této lize jsme hráli s družstvem z Bohdalce, ve kterém jsme opět svou nemohoucností dát gól, i když šancí bylo mnoho, prohráli 1:6. Další zápas odehrajeme 29.10. od 20:45h s družstvem z Vatína, 4.11. od 6:00h s Pavlovem a v pátek 10.11. odehrajeme sousedské derby od 21:45h se Škrdlovicemi. Zveme všechny své příznivce, aby nás přišli podpořit svými hlasivkami na ZS Žďár n.S. do dalších zápasů. Za spoluhráče P.Štefan

HC Světnov zahájí

16. 9. 2017

Po letní přestávce zahájíme další sezonu ve Vesnické lize hokeje, a to s nevypočítatelným soupeřem ze Slavkovic, v sobotu 7.10., již od 6:15hod na ledě. Všechny zápasy odehrajeme na ZS Žďár n.S., další s družstvem ze Znetínka a následovat bude zápas s Bohdalcem, takže rozjezd do nové sezony bude velmi kvalitní. Zveme všechny své příznivce, aby nás přišli podpořit svými hlasivkami na ZS Žďár n.S. do prvních zápasů nadcházející sezony.  Za spoluhráče P.Štefan

HC Světnov ve výsledcích únor 2017

28. 5. 2017

Posledním kolem pokračovaly zápasy ve Vesnické lize hokeje a nám se v tomto posledním zápase podařilo přehrát družstvo z Pavlova 6:0, což byl dobrý odraz do čtvrtfinálových bojů, ale hned v prvním zápase těchto klání se nám podařilo těsně prohrát s družstvem z Vatína 1:2, kde musíme v dalším zápase vyhrát, protože se hraje jen na dva zápasy a skóre, takže nás čeká další perný zápas o postup do semifinále, kde se nám tento zápas nepodařilo vyhrát, i když jsme vedli po dvou třetinách 2:0, ale naší nekázní ve třetí třetině jsme soupeře vrátili do zápasu a při našem power-play zápas otočili a zaslouženě vyhráli 2:3. Tímto pro nás letošní sezona skončila, tak snad ta příští 2017-2018 bude lepší. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem našim fanouškům za podporu v této sezóně.                            Za spoluhráče P.Štefan