Obec Světnov | Kraj Vysočina | Okres Žďár nad Sázavou | Subregion Velké Dářko
Logo

Aktuality

Archiv

Rok: 2017


„ Jubilejní XX. ročník “

24. 10. 2017

Dne 1.10.2017 pořádal AC Světnov na hřišti ve Světnově jubilejní XX. ročník tradičního „Pouťového turnaje v malé kopané“ o putovní pohár AC Světnov. Za opravdu krásného podzimního počasí proběhl další ročník pouťového turnaje. Do turnaje nastoupily, dalo by se říci, už tradiční čtyři týmy AC Světnov, Chyba tým, TAZZ Světnov a Směs Žďár. Hrálo se systémem každý s každým.

Minulý ročník vyhrálo mužstvo Směs Žďár, které dovezlo putovní pohár a tak se mohly rozehrát zápasy jubilejního 20. ročníku. Turnaj byl velmi vyrovnaný, o tom svědčí nejen to, že nejlepšímu střelci stačili pouhé dva zásahy, ale i to, že o vítězi se rozhodlo až v posledním kole. Tam skončil zápas remízou mezi TAZZ a Chyba tým a to stačilo, aby se Chyba tým po roční přestávce opět vrátil na první místo a TAZZ skončil druhý. V souběžně hraném zápase vyhrála Směs Žďár a tak skončila třetí a na AC zbyla nepopulární bramborová pozice. Součásti jubilejního turnaje byla i střelba na šampaňské. Také tato soutěž se vydařila a všechny láhve šampaňského, jak dětského, tak i pro dospělé našly svého majitele.
Konečná tabulka:
Vítězný tým Chyba tým
Vacek Marek, Mrkos Jirka, Chyba Jirka,Chyba Martin, Bratršovský Odnřej Chyba Honza

1.místo CHYBA tým 6 bodů

2.místo TAZZ Světnov 5

3.místo Směs Žďár 4

4.místo AC Světnov 0

Součástí turnaje byla již tradiční soutěž o nejlepšího střelce a brankáře. Nejlepším střelcem se stal CHYBA Jiří z mužstva Chyba tým s 2 brankami, cenu věnoval D&D plyn – Dvořák František. Nejlepším brankářem byl vyhlášen KLEMENT Lukáš z mužstva TAZZ Světnov, cenu věnoval Penzion „Čertův kámen“. a cena fair-play, kterou věnoval SDH Světnov, získal KUČKA Míra - rozhodčí
Chtěl bych také poděkovat i sponzorům turnaje, kteří se svou podporou postarali o to, že si všechna mužstva mohla odnést hodnotné ceny. Generální sponzor - KLEMPO Blažíček a další sponzoři: Elektromontáže HRNČÍŘ, NOVÝ BYT – Zbyněk Zlesák, Soukromý zemědělec SKRYJA, Penzion Devítka, Truhlářství FREY, fi SMEJKAL a synové, Radomír FIKSA - tetovani.eu ,Soukromý zemědělec BERAN, Elektromontáže JELÍNEK, Autodoprava Tlustoš, Truhlářství PETŘÍČEK a AK- Hrnčířová Angelici Judr.

Už se tedy můžeme těšit na příští ročník, zda tým TAZZ minulý rok třetí, letos druhý, se příští rok vyšvihne na příčku nejvyšší nebo jestli Chyba tým obhájí vítězství a opět se přiblíží k zisku poháru. Připomínám jen, že putovní pohár do svého vlastnictví získá ten, komu se podaří vyhrát třikrát za sebou. Další fotografie z turnaje najdete na internetových stránkách týmu AC Světnov – acsvetnov.webnode.cz
Za rok nashledanou a rozloučím se nesmrtelnou větou pana Lojka, která se stala zároveň i mottem turnaje : „ Nejlepší je jenom jeden
Sáblík David

Pouťový turnaj

16. 9. 2017

AC CUP 2017

24. 8. 2017

Světnov – Druhý srpnový víkend ožilo hřiště ve Světnově již tradičně opět fotbalem. SK Světnov zde uspořádal již IX.ročník turnaje o „Putovní pohár“ věnovaný starostou obce Světnov.
Putovní pohár dovezl již v týdnu před turnajem tým TJ Jiskry Vojnova Městce, který se ovšem letos turnaje po osmi letech nezúčastnil. Nastoupili totiž k jinému utkání. Jeden jejich spoluhráč vstupoval do svazku manželského. Tímto bychom ti, Michale, ještě dodatečně chtěli za pořadatele popřát hodně štěstí. A teď už zpátky k turnaji.
Za rekordní účasti 20 mužstev se mohl tedy rozehrát další ročník turnaje.

AC CUP 2017

17. 6. 2017

Pozvánka a propozice

AC CUP 2015

17. 5. 2017

Světnov – Druhý srpnový víkend ožilo hřiště ve Světnově již tradičně opět fotbalem. SK Světnov zde uspořádal již VII.ročník turnaje o „Putovní pohár“ věnovaný starostou obce Světnov. Putovní pohár dovezl BETIS Kadaň, vítěz minulého ročníku. Za účasti rekordního počtu 20 mužstev, se mohl tedy rozehrát v tropickém vedru další ročník turnaje. Týmy byly rozlosovány do čtyř skupin po 5 týmech. Z nich do dalších bojů postupovali z každé skupiny první dva nejlepší.
 


Zpět